Θέσεις Εργασίας

Ανακαλύψτε τις τελευταίες θέσεις εργασίας μας και γίνετε μέλος του Kärcher center Kaloterakis!

Η εταιρία Kärcher Center Kaloterakis, με πολυετή εμπειρία στον κλάδο, αναζητά άτομο πλήρους απασχόλησης μισθοδοτούμενο (ΙΚΑ), για πωλήσεις B2B επαγγελματικών προϊόντων Kärcher.

Αρμοδιότητες:

  • Εύρεση νέου πελατολογίου (τελικοί πελάτες) σε συγκεκριμένες επαγγελματικές ομάδες.
  • Ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου – πώληση και άλλων μηχανημάτων & χημικών καθαριστικών / αναλωσίμων
  • Επίσκεψη σε πελάτες (εντός Αττικής)
  • Επίδειξη των Λύσεων Καθαρισμού της Karcher & εκπαίδευση των πελατών στην σωστή χρήση των μηχανημάτων / αξεσουάρ / χημικών και παράδοση παραγγελιών.
  • Επίλυση απλών τεχνικών θεμάτων σε ότι αφορά τα μηχανήματα (service «πρώτων βοηθειών»)
  • Παρακολούθηση της Αγοράς και του Ανταγωνισμού

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Σχολής κατά προτίμηση Τεχνικής κατεύθυνσης
  • Επιθυμητή η προυπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων και ιδιαίτερα των B2B πωλήσεων μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Γνώση και χρήση MS Office, Διαδικτύου
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Θετική προσωπικότητα προσανατολισμένη στις πωλήσεις
  • Καλή γνώση Αγγλικών

 Παροχές:

Στους εργαζόμενους του Τμήματος Πωλήσεων της εταιρείας προσφέρεται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Laptop
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Πλήρης απασχόληση
  • Εκπαίδευση
  • Πενθήμερη εργασία – Ωράριο 08:30-16:30
  • Φιλικό, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα αναγράφοντας τη θέση εργασίας που σας ενδιαφέρει στο e-mail mkoub@karcher-center-kaloterakis.gr

Η εταιρεία Karcher Center Kaloterakis, με πολυετή εμπειρία στον κλάδο, αναζητά τεχνικό (μηχανολόγο/μηχανικό/ψυκτικό) για μακροχρόνια συνεργασία, πλήρους απασχόλησης, για τεχνικό έλεγχο, διάγνωση & επισκευή οικιακών & επαγγελματικών μηχανημάτων Kärcher για το τμήμα service.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου ΙΕΚ, ΤΕΙ ή ΑΕΙ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 ετών σε ανάλογη θέση
  • Επικοινωνιακές ικανότητες με προσανατολισμό στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και προτεραιοτήτων, ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Γνώσεις Αγγλικής γλώσσας και Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ηλικία 25-40 ετών

Προσφέρονται:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Παρέχεται όλος ο εξοπλισμός για την εργασία
  • Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα,  αναγράφοντας τη θέση εργασίας που σας ενδιαφέρειστο e-mail mkoub@karcher-center-kaloterakis.gr

Μάθε περισσότερα για την Kärcher και το Kärcher center Kaloterakis

Καλάθι αγορών
Scroll to Top