20l
Προβολή όλων των 3 αποτελεσμάτων
-
S 4 | Χειροκίνητο σάρωθρο
Με χοάνη χωρητικότητας απορριμμάτων 20 λίτρων, πλευρική βούρτσα και 510 mm πλάτος σάρωσης: το σάρωθρο S 4 είναι ιδανικό για χρήση όλον τον χρόνο σε μικρότερους και στενότερους χώρους και με σχολαστική καθαριότητα έως και την παραμικρή γωνία.
-
S 4 Twin | Χειροκίνητο σάρωθρο
Δύο πλευρικές βούρτσες, κάδος απορριμμάτων χωρητικότητας 20 λίτρων και 680 mm πλάτος σάρωσης: το σάρωθρο S 4 Twin είναι ιδανικό για χρήση όλον τον χρόνο σε μικρότερους και στενότερους χώρους παρέχοντας σχολαστική καθαριότητα έως και την παραμικρή γωνία.
-
S 4 Twin 2-σε-1 | Χειροκίνητο σάρωθρο
Εξοπλισμένο με ειδικές πλαϊνές βούρτσες για υγρά απόβλητα: το σάρωθρο S 4 Twin 2-σε-1 με πλάτος σάρωσης 680 mm. Ιδανικό για εφαρμογές όλο το χρόνο σε μικρότερες και στενότερες περιοχές.